Mutassa meg ismerőseinek:

Nyomdai Technikus

Referenciaszám: A234601

A Nyomdai Technikus álláshirdetés részletei:

Magyar kozmetikai vállalat
Nyomdai technikust
keres.

Főbb feladatok:

• MIMAKI nyomtatógép kezelése, napi szintű használata
• Egyszerűbb grafikai anyagok (feliratok, molinók, táblák, matricák, címkék, oklevelek) nyomdai kivitelezése
• A nyomtatási folyamatok megtervezése, a gépi beállítások ellenőrzése
• A gépek folyamatos és megfelelő működésének, a szakszerű nyomtatáshoz szükséges feltételek biztosítása
• Gondoskodik a megfelelő minőségben, a megfelelő színterheléssel történő nyomtatásról
• Kézi vágótechnikák alkalmazása
• Nyersanyagok, segédanyagok megrendelése
• A kész anyagok minőségének ellenőrzése és jóváhagyása
• Kapcsolattartás a munkákat kiadó osztályokkal (termelés, marketing)
• Egyszerű adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

• Legalább középfokú végzettség
• Hasonló területen (nyomda, nyomdai előkészítés) szerzett tapasztalat
• Nyomdai alapismeretek
• Nyomtató-szoftverkezelési gyakorlat
• Önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság
• Gyors, hatékony munkavégzés
• Rugalmas személyiség, terhelhetőség, proaktivitás
• Monotóniatűrés

Előny:
• Grafikai programok felhasználói szintű ismerete
• alapszintű Photoshop ismeret
• Nyomdaipari (technikusi) végzettség
• angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Stabil hátterű vállalat
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fiatal, kreatív csapat, családias hangulat
• Kellemes munkakörnyezet
• Továbblépési lehetőség

Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye: IX. kerület
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címen lehet.

Egyéb adatok: Nyomdai Technikus

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka