Mutassa meg ismerőseinek:

Üzletkötő

Referenciaszám: A234569

Az Üzletkötő álláshirdetés részletei:

Dinamikusan bővülő Raab Karcher építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

Üzletkötőt

Keres siófoki telephelyére

A munkakörhöz kapcsolódó fő feladatok:
- új ügyfelek bevezetése a Raab Karcher hálózat elégedett vevőinek körébe
- viszonteladói hálózat támogatása, bővítése
- szaktanácsadás kiemelt partnerek részére
- árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
- a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Elvárások:
- építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
- Hiteles kommunikáció, lendületes munkavégzés
- MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
- Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
- Versenyképes juttatások (alapbér, Cafeteria, jutalék, prémium)
- Cégautó használat

Munkavégzés helye:
- Siófok és környéke

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna társaságunk lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénnyel az alábbi email címre.

Egyéb adatok: Üzletkötő

Az álláshirdető cég: Raab Karcher
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Kereskedelem