Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségellenőr

Referenciaszám: A234458

A Minőségellenőr álláshirdetés részletei:

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.

A nemzetközi nagyvállalat több mint 7000 szakemberével 4 kontinens 20+ országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

(Győr)

Feladatok:
• Mérőműszerekkel való mérés
• Mikroszkópos mérési feladatok
• Minőségellenőrzési feladatok, utómunka
• Dokumentálás, adatrögzítés

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Rugalmasság, mobilitás
• Precíz, pontos munkavégzés és munkával kapcsolatos adminisztráció
• Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
• Hosszú távú karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
• Változatos projektekben való részvétel lehetősége
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkavégzés helye: Győr
• Munkába állás kezdete: azonnal

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, hogy küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre.
trigo-group.com

Egyéb adatok: Minőségellenőr

Az álláshirdető cég: TRIGO Quality Support Kft.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka