Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségellenőrzési laboráns

Referenciaszám: A234441

A Minőségellenőrzési laboráns álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:
• Beérkező anyagok (alapanyag, segédanyag) ellenőrzése, mintavételezése
• Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
• Vizsgálati dokumentációk elkészítésében részvétel
• Minőségi problémák okának kivizsgálásában és mielőbbi elhárításában részvétel

Elvárások:
• Középfokú végzettség: vegyésztechnikus/általános laboráns/vegyész szakmunkás
• Alapszintű kémiai számítások elvégzésében való jártasság
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
• Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
• Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
• Terhelhetőség, határozottság

Előny:
• Minőségirányítási rendszer ismerete
• Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat
• Angol nyelvismeret

Munkatapasztalat:
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldd el már MOST fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a florin.hrfelho.hu email címre.

Egyéb adatok: Minőségellenőrzési laboráns

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Minőségellenőrzési laboráns