Mutassa meg ismerőseinek:

Targoncavezető kollégát keres a Platt 2003 Kft.

Referenciaszám: A234333

A Targoncavezető kollégát keres a Platt 2003 Kft. álláshirdetés részletei:

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat. Az árbevétel, a hozzáadott érték és foglalkoztatott létszáma alapján már évek óta szerepel Heves megye TOP50 vállalkozása között.
Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként lemezalkatrészek, gépburkolatok és kazántestek gyártásával foglalkozunk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.
Vevőink kompromisszumok nélküli kiszolgálása érdekében csapatunkat egy targoncavezető kollégával szeretnénk bővíteni.

Feladatok:
• Üzembe beérkezett raklapok, anyagok, alkatrészek helyre rakása
• Gázüzemű targonca, és elektromos gyalogkíséretű targonca kezelése
• Az üzem által igényelt anyagok üzembe lejuttatása a központi raktárból, és azok megfelelő helyre leadása
• Késztermékek eljuttatása a következő megmunkálási helyre
• Előírt dokumentációk vezetése

Elvárás:
• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• Új OKJ targoncavezetői bizonyítvány
• Megbízható munkavégzés
• Két műszakos munkarend vállalása
• Fizikai munkabírás

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, juttatások
• Stabilitás
• Jó munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Egyéb adatok: Targoncavezető kollégát keres a Platt 2003 Kft.

Az álláshirdető cég: Platt 2003
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Targoncavezető kollégát keres a Platt 2003 Kft.