Mutassa meg ismerőseinek:

Felszolgáló (belvárosi bisztró)

Referenciaszám: A234294

A Felszolgáló (belvárosi bisztró) álláshirdetés részletei:

Belvárosi halas bisztróba keresünk felszolgálókat hosszú távra.

Feladatok:
éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése
étel-ital értékesítés, felszolgálás

Elvárás:
- szakirányú végzettség
- több éves, releváns felszolgálói tapasztalat
- angol nyelv minimum középfokú ismerete
pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság, önállóság
kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
magabiztos, határozott fellépés
alapanyag- és italismeret

Amit kínálunk
- kulturált, környezet
- versenyképes fizetés: fix+ bónusz
- hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mailcímen lehet.

Egyéb adatok: Felszolgáló (belvárosi bisztró)

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: Felszolgáló (belvárosi bisztró)