Mutassa meg ismerőseinek:

Szakács (Halételekre specializálódott bisztróban)

Referenciaszám: A234293

A Szakács (Halételekre specializálódott bisztróban) álláshirdetés részletei:

Szakács

Belvárosi halételekre specializálódott bisztró főállású szakács kollégákat keres:

Feladatok:
étlap, menü, napi ajánlat alapján ételek készítése
meglévő készletek, készételek felmérése.
a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
segédszemélyzet munkájának irányítása,

Elvárások:
középfokú szakképesítés
2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló étteremben vagy halpályán
pontos, precíz, igényes munkavégzés
kreativitás

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés: fix + bónus
- hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a megadott e-mailcímen lehet.

Egyéb adatok: Szakács (Halételekre specializálódott bisztróban)

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: Szakács (Halételekre specializálódott bisztróban)