Mutassa meg ismerőseinek:

Kasszás (belvárosi bisztró)

Referenciaszám: A234292

A Kasszás (belvárosi bisztró) álláshirdetés részletei:

Belvárosi halételekre specializálódott bisztró főállású kasszásokat keres:

Feladatok
- vendégek udvarias kiszolgálása,rendelések felvétele
- kasszagép kezelése, standolás,
- munkaterület rendben és tisztán tartása
Elvárások:
hasonló területen szerzett tapasztalat/ szakirányú végzettség előny
pénztárgép kezelési gyakorlat
jó kommunikációs készség- angolul is
megbízhatóság, terhelhetőség
vendégorientált gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

- stabil és biztos munkahely
- kellemes, fiatalos légkör, hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes fizetés: fix + bónusz
- kulturált környezet
- versenyképes jövedelem: fix + bónusz

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a megadott e-mailcímen lehet.

Egyéb adatok: Kasszás (belvárosi bisztró)

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: Kasszás (belvárosi bisztró)