Mutassa meg ismerőseinek:

Tervező

Referenciaszám: A234071

A Tervező álláshirdetés részletei:

A Max-Design Exhibition Kft. Mogyoródon lévő irodája bővítése céljából munkatársat keres tervezői munkakörben.
Feladatok:
- Tervrajzok olvasása, értése
- Gyártási rajzok készítése tervek alapján
- Kapcsolattartás ügyfelekkel
- Anyagbeszerzés

Szükséges végzettség:
- Főiskolai vagy egyetemi

Elvárások:
- AutoCAD program ismerete
- Műszaki szemlélet
- Angol nyelv LEGALÁBB középfokú ismerete
- Microsoft Office: felhasználói szint
- AutoCAD, ArchiCAD, Photoshop
- B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Mogyoród (M3 autópálya mellett)

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal, bérigénnyel. Tárgymezőben tüntesse fel: "tervező".

Egyéb adatok: Tervező

Az álláshirdető cég: Max- Design Exhibition Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés