Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Referenciaszám: A234068

Az Ügyfélkapcsolati munkatárs álláshirdetés részletei:

A Max-Design Exhibition Kft. Mogyoródon lévő irodája bővítése céljából ügyfélkapcsolati munkatársat keres

Feladatok
- Külföldi ügyfelekkel történő kommunikáció angol nyelven
- Projektgondozás
- Kapcsolat és információ biztosítása az ügyfelek, a tervezés és a gyártás között
- Ügyféligények kezelése adott esetben külföldi helyszíneken

Elvárások
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés
- Minimum középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Megbízhatóság, mobilitás

Előnyök
- Német nyelv ismerete
- Jártasság a kiállítás-kivitelezési szakmában

Munkavégzés helye: Mogyoród (M3 autópálya mellett)
Bővebb információt cégünkről, az alábbi linken talál:

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal, bérigénnyel. Tárgymezőben tüntesse fel: "ügyfélkapcsolati munkatárs".

Egyéb adatok: Ügyfélkapcsolati munkatárs

Az álláshirdető cég: Max- Design Exhibition Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Ügyfélkapcsolati munkatárs