Mutassa meg ismerőseinek:

Szállodai recepciós

Referenciaszám: A234028

A Szállodai recepciós álláshirdetés részletei:

A debreceni négycsillagos Villa Hotel recepciós munkatársat keres!
Feladatok:
• Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
• Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
• Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Étterem)
• Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
• E-mailek folyamatos kezelése
• Telefonhívások kezelése
• Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása
Elvárások:
• Angol nyelv ismerete
• Min. középfokú végzettség
• Pontos, precíz, gyors munkavégzés
• Megbízhatóság, önállóság
• Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Kedves, mosolygós személyiség
• Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
• Szállodai recepción szerzett tapasztalat
• Ápolt és igényes megjelenés
• Terhelhetőség
• Csapatszellem
Előny:
• Egyéb nyelv ismerete
Amit kínálunk:
• Fiatalos munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Egyéb adatok: Szállodai recepciós

Az álláshirdető cég: Erdő Villa Kft.
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom