Mutassa meg ismerőseinek:

Sony szaktanácsadó

Referenciaszám: A233951

A Sony szaktanácsadó álláshirdetés részletei:

Ügynökségünk állandó jelleggel munkatársat keres Sony ÉRTÉKESÍTÉSI/ELADÓI munkakörbe nemzetközileg elismert ügyfele számára.
Főbb feladatok:
• Vásárlók szakszerű kiszolgálása és tájékoztatása, értékesítés
• Az aktuális termék akciók ismerete és bemutatása a vásárlók részére
• A termékhez kapcsolódó merchandising teendők ellátása
• Heti/havi jelentések készítése Munkakör betöltésének feltételei:
• Műszaki beállítottság, hozzáértés
• Minimum középiskolai végzettség
• Jó kommunikációs készség
• MS Office ismerete
• Vevőközpontú szemlélet
• Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
Előnyt jelent:
• Középfokú, valamint szakirányú kereskedelmi/műszaki végzettség fotó területén
• Kereskedelmi munkatapasztalat műszaki termékek/fényképezőgépek értékesítése terén Amit kínálunk:
• Bejelentett munkavégzés
• Munkavégzés helye: Media Markt
Munkavégzés ideje: szerda, csütörtök, péntek, szombat
Jelentkezési határidő: 2016. március 30.

Egyéb adatok: Sony szaktanácsadó

Az álláshirdető cég: Fieldmen Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem