Mutassa meg ismerőseinek:

Junior Menedzser

Referenciaszám: A233852

A Junior Menedzser álláshirdetés részletei:

Szeretnél kitörni a jelenlegi pozíciódból és vezetővé válni? Szeretnél több embert koordinálni és irányítani őket? Szeretnéd az egyik legnagyobb gyorséttermi hálózatánál kipróbálni magad? Szeretnél egy komplett éttermet az elvárásoknak megfelelően működtetni? Szeretnél a munkád során folyamatosan fejlődni?
Ha IGEN , TÉGED várunk!
Újonnan nyíló gyorséttermi lánc keres:

Junior Menedzsert
FŐBB FELADATOK
• Az étterem zavartalan működésének biztosítása
• Előírt munkavédelmi, tűzrendészeti, HACCP, közegészségügyi szabályok betartása, betartatása
• Személyzet munkájának szervezése és koordinálása
• Árukészlet rendelés, beszerzés
• Számla- és készletgazdálkodás
• Üzleti partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT
• Hasonló területen szerzett tapasztalat!

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL
• Mindenre kiterjedő képzés étteremvezető helyettesi szintig
• A betanulási idő alatt a szállás biztosítása
• A betanulási idő alatt a hazautazás 100 %-ban való térítése
• Hosszú távú munkalehetőség
• Tanulási és előrelépési lehetőség
• Ösztönző juttatási csomag
• Dinamikus csapat

AMI A PÁLYÁZATHOZ SZÜKSÉGES
• Fényképes szakmai önéletrajz
• Motivációs levél

Önéletrajzokat emailben kérjük a megadott címre 2016.03.23-ig

Egyéb adatok: Junior Menedzser

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom