Mutassa meg ismerőseinek:

.net fejlesztő

Referenciaszám: A233270

A .net fejlesztő álláshirdetés részletei:

Norvég szoftverfejlesztő partnercégünk magyarországi R&D csapatába .NET fejlesztő kollégát keres.

Az ideális jelölt:
- diplomás informatikai szakember,
- legalább 2-3 év tapasztalattal rendelkezik .NET fejlesztésben
- erős középfokon használja napi szinten az angol nyelvet
- van tapasztalata az agilis módszertannal.

Röviden a cégről:
A stabil háttérrel és nemzetközi csapattal rendelkező partnerünk több mint 20 évvel ezelőtt alakult Norvégiában.
A magyarországi központot tavaly indították, ahová folyamatos bővítés miatt keresik az új kollégákat.

Juttatások:
- Exkluzív skandináv munkakörülmények;
- A szaktudáshoz illeszkedő juttatás csomag;
- Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok;
- Naprakész technológiai háttér várja az új munkatársat!

Jelentkezés angol és magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott e-mail címen vagy a Beck and Partners weboldalán!

Egyéb adatok: .net fejlesztő

Az álláshirdető cég: Beck and Partners International HR Consulting
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés