Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki adminisztrátor

Referenciaszám: A233029

A Műszaki adminisztrátor álláshirdetés részletei:

Társaságunk műszaki adminisztrátor munkatársat keres.

Feladatai:
- Építőipari közbeszerzési pályázati dokumentációk összeállítása
- Beszerzések műszaki támogatása, , ajánlatok bekérése, , műszaki dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése
- Kivitelezés során alvállalkozói szerződések előkészítése
- Kivitelezés lezárásához átadási dokumentáció összeállítása

Elvárásaink:
- Műszaki végzettség
- MS Office program ismerete
- EXCEL profi szintű ismerete
- Precíz, alapos, önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Építő – vagy építészmérnöki végzettség
- Költségvetés készítő program, TERC program felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Jelentkezéshez szükséges fényképes önéletrajz és leinformálható referencia.

Egyéb adatok: Műszaki adminisztrátor

Az álláshirdető cég: Lőrinci Építő Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Műszaki adminisztrátor