Mutassa meg ismerőseinek:

Kereskedelmi Ügyintéző

Referenciaszám: A232917

A Kereskedelmi Ügyintéző álláshirdetés részletei:

Kozmetikai termékek nemzetközi kereskedelmével foglalkozó cég megbízható
Kereskedelmi ügyintéző
munkatársat keres hosszú távra.

Feladatok:
- a külföldi partnerek megrendeléseinek ügyintézése
- a megrendelések fogadása, a megrendelt áru összekészítése
- számlázási, szállítmányozási, vámkezelési ügyintézés
- napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
- esetleges reklamációk kezelése

Feltételek:
- középfokú végzettség
- hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
- az angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban
Amit kínálunk:
- fiatalos csapat
- hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehetséges, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címen.

Egyéb adatok: Kereskedelmi Ügyintéző

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Kereskedelmi Ügyintéző