Mutassa meg ismerőseinek:

Csoportvezető, ottalvós tábor, Balaton

Referenciaszám: A232684

A Csoportvezető, ottalvós tábor, Balaton álláshirdetés részletei:

A Funside Egyesületnél büszkék vagyunk rá, hogy már tizedik éve szervezünk táborokat, ahova ma már több tucat országból érkeznek gyerekek és fiatalok. Idén nyáron közel 20-féle balatoni táborunkkal az ország legszélesebb kínálatát tudjuk felmutatni, emellett indítunk napközis turnusokat budapesti helyszínünkön is.

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

•gyakorlott tanár vagy, illetve – ha még jelenleg folytatod tanulmányaid – tapasztalattal rendelkezel táboroztatásban vagy gyermekcsoportok szervezett felügyeletében (legalább egy – 2016 nyaráig – befejezett felsőfokú végzettség szükséges, szakiránytól függetlenül)
•legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel, amit használni is tudsz
•előnyt jelent: további nyelvtudás (német, orosz vagy más idegen nyelv társalgási szintű ismerete)
•előnyt jelent: ha gyakorlott autóvezető vagy
•megbízható és felelősségteljes vagy, magatartásoddal példamutatóan tudsz elvezetni egy gyermekcsoportot
•csapatjátékos vagy és úgy érzed beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
•fizikailag felkészült vagy a heteken át tartó táborozás kihívásaira
•szeretnél részt venni Magyarország legnagyobb nemzetközi gyermektáborában

A csoportvezető feladatai:

•délelőttönként gyermekek kísérése a Funside Balaton nemzetközi tábor valamelyik foglalkozására
•délutánonként egy 8 fős gyermekcsoport vezetése, délutáni és esti programokon való aktív részvétel csoportvezetőként

Munkavégzés ideje:

•július 2. és augusztus 6. között legalább kettő, legfeljebb öt hét
•részvétel egy kétnapos tréningen

Jelentkezni kizárólag az online jelentkezési lap kitöltésével lehet, melyet megtalálsz a Funside Egyesület weboldalán az állások/csatlakozz hozzánk/tanári és animátori munkalehetőségek, valamint önkéntes pozíciók gyermektáborainkra kattintva válaszd ki a keresett pozíciót. (Emailben vagy személyesen nem fogadunk jelentkezéseket.)

Egyéb adatok: Csoportvezető, ottalvós tábor, Balaton

Az álláshirdető cég: Funside Egyesület
A munkavégzés helye: Zala megye
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák

Jelentkezés az állásra: Csoportvezető, ottalvós tábor, Balaton