Mutassa meg ismerőseinek:

Programszervező, ottalvós tábor, Balaton

Referenciaszám: A232676

A Programszervező, ottalvós tábor, Balaton álláshirdetés részletei:

Szervezői csapatunk munkájának segítésére rendezvényszervezőt keresünk, aki balatoni nemzetközi táboraink nagyszabású szabadidős programjainak szervezésében kiemelt szerephez juthat.
Nálunk lehetőséged lehet egy nagy léptékű rendezvény teljes lebonyolításában fontos szerepet játszani a legelejétől a legvégéig, és akár saját ötleteidet is megvalósíthatod! A sikeres jelentkező a Funside Balaton nemzetközi gyermektábor délutáni és esti szabadidős programjainak lebonyolításában juthat vezető szerephez. A munka projektjellegű: kezdés május végén vagy június elején, befejezése augusztus elején történik.

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

minimum 2 év tapasztalattal rendelkezel rendezvények, programok vagy események szervezésében és lebonyolításában, és ezt demonstrálni is tudod
le tudsz vezetni programokat nagyszámú résztvevővel, előre megadott szempontok szerint, precízen és hiba nélkül
talpraesett, önálló és nagyon megbízható vagy
jól kommunikálsz és tudsz motiválni másokat
erős középszintű vagy magasabb angol nyelvtudással rendelkezel (nem a nyelvvizsga számít, hanem, hogy szükség esetén angolul is gond nélkül tudjál instrukciókat adni)
erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és Excel magabiztos ismerete)
fizikailag felkészült vagy a heteken át tartó nyári tábori munka kihívásaira
szeretnél részt venni Magyarország legnagyobb nemzetközi gyermektáborának előkészítésében és lebonyolításában

A rendezvényszervező / programszervező feladatai:

a Funside Balaton nemzetközi tábor délutáni és esti szabadidős programjainak előkészítésében való részvétel; a programok lebonyolításában való vezető szerep a tábor során
tanárok és csoportvezetők koordinálása a programok során
külső programszervezők és helyszínek képviselőivel való kapcsolattartás, valamint hasonló szervezői és adminisztratív feladatok
előre megadott szempontok szerinti önálló munkavégzés, rendszeres visszacsatolás mellett

Munkavégzés helye és ideje:

Kezdés: május vége / június eleje. Befejezés: augusztus 7.
Ezen belül:
június folyamán egy hónapon át felkészülés és előkészítő munka budapesti központunkban
július 2. és augusztus 7. között öt hét gyakorlati munka a rendezvény helyszínén (bővebben a Funside Balaton táborról)
részvétel egy kétnapos tréningen május 21-22-én

Bővebb információ és jelentkezés:

Jelentkezni kizárólag az online jelentkezési lap kitöltésével lehet, melyet megtalálsz a Funside Egyesület weboldalán az állások/csatlakozz hozzánk/Rendezvényszervező, programszervező (projektmunka) linkre kattintva. (Emailben vagy személyesen nem fogadunk jelentkezéseket.)

Egyéb adatok: Programszervező, ottalvós tábor, Balaton

Az álláshirdető cég: Funside Egyesület
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Programszervező, ottalvós tábor, Balaton