Mutassa meg ismerőseinek:

Építésvezető

Referenciaszám: A232445

Az Építésvezető álláshirdetés részletei:

Tatai székhelyű mélyépítéssel foglalkozó cég munkatársat keres munkahelyi irányító (építésvezető) munkakör betöltésére.
Követelmények:
• Közép vagy Felsőfokú szakirányú végzettség
• A vagy B kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság
• Pontos, precíz, határozott munkavégzés
• Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően
• Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
• Jó problémamegoldó képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• "B" kategóriás jogosítvány
• Terhelhetőség
• Megbízhatóság
• Alvállalkozók és saját munkavállalók munkájának összehangolása, irányítása és ellenőrzése
• építkezésen végzett tevékenységek részletes dokumentálása (építési napló, felmérési napló, szállítólevelek) Megrendelő képviselőjével, műszaki ellenőrrel való folyamatos kapcsolattartás

Ellátandó feladatok:
• A kivitelezés helyszíni irányítása, minőség és határidő betartatása
• A cég igényeihez, kapacitás leterheltségéhez mérten előkészítői munkában való részvétel
• Kapcsolattartás a partner cégekkel

Egyéb adatok: Építésvezető

Az álláshirdető cég: Zöld Út Kft.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Gyártás / Termelés