Mutassa meg ismerőseinek:

PHP fejlesztő

Referenciaszám: A232315

A PHP fejlesztő álláshirdetés részletei:

Feladatok:
• PHP alapú webes projektek kivitelezése és támogatása
• elektronikus kommunikáció ügyfeleinkkel
Az álláshoz tartozó elvárások:
• több éves fejlesztői tapasztalat PHP programozásban
• HTML, CSS, Smarty, JQuery, JavaScript, MySQL, MSSQL, SOAP, Apache ismeret
Előny:
• főiskolai/egyetemi végzettség informatikai területen
• Windows és Linux környezet ismerete
• szakmai angol nyelvtudás
• MVC keretrendszerek ismerete

Jelentkezni az allaskukacebond.hu e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet!

Egyéb adatok: PHP fejlesztő

Az álláshirdető cég: EBOND Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés