Mutassa meg ismerőseinek:

Pultos-Pénztáros

Referenciaszám: A232277

A Pultos-Pénztáros álláshirdetés részletei:

SSP HUNGARY KFT.
Liszt Ferenc repülőtéri egyszmélyes kis kávézóba keresünk

PULTOS - PÉNZTÁROS kollegát.

Feladatok:
- Vendégek kiszolgálása
- Kávé italok készítése (kávégép kezelése), szendvicsek, péksütemények illetve egyéb termékek kínálása, árusítása
- Pénztárgép kezelése
- A munkaterület és a hozzá tartozó gépek tisztán tartása
- Árukészlet töltés

Elvárások:
- Jó kommunikációs készség, kedves, barátságos személyiség
- Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Lehetőség nyelvgyakorlásra
- Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet
- Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és borravalóval
- Meleg étkezés plusz étkezési jegy, teljesítmény bónusz lehetőséggel

Munkavégzés helye, ideje:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk önéletrajzodat az alábbi címre vagy a 06 1/296 3513-as faxszámra.

Egyéb adatok: Pultos-Pénztáros

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka