Mutassa meg ismerőseinek:

Nyomdai gyártás-előkészítő

Referenciaszám: A232211

A Nyomdai gyártás-előkészítő álláshirdetés részletei:

A Duna-Mix Kft. azonnali munkakezdéssel keres új munkatársat az alábbi pozíciókba:
Nyomdai Gyártás-Előkészítő

Feladatok:
- együttműködés gyártáselőkészítő munkatársakkal
- gyártástechnológia önálló megtervezése
- kereskedőknek precíz árajánlat készítése
- kapott anyag fogadása
- munka táskázása és indítása
- termelési folyamat követése
- szükség esetén szakszerű beavatkozás

Elvárások:
- közép, vagy felsőfokú szakmai végzetség
- 2-5 éves szakmai tapasztalat
- digitális, magas, ofszet, szita, íves és tekercsnyomtatás ismerete
- alapos kötészeti ismeretek
- scroll program alapos ismerete
- jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:
- grafikai programok ismerete (Adobe, Corel)
- hivatásos jogviszony vállalása

Munkavégzés helye: Vác, Barabás M. u. 1.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Nyomdai gyártás-előkészítő

Az álláshirdető cég: Duna-Mix Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Nyomdai gyártás-előkészítő