Mutassa meg ismerőseinek:

Vegyésztechnikus/Vegyipari szakmunkás

Referenciaszám: A232131

A Vegyésztechnikus/Vegyipari szakmunkás álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Vegyésztechnikus / Vegyipari szakmunkás

Feladatok:
• A termékek gyártása során használt gépek, berendezések szakszerű működtetése
• Az előírások szerinti összetételek bekeverése, termékek, anyagok kezelése
• Gyártási folyamatban való aktív részvétel
• Gyártási folyamat zökkenőmentes biztosítása
• A gyártással kapcsolatos technológiai dokumentációk kezelése

Elvárások:
• Középfokú végzettség (vegyész, vegyipari technikus, vegyipari gyártó)
• Több összetevőből álló termékek gyártásában szerzett gyakorlat
• Fegyelmezett munkavégzés, jó munkabírás, jó problémamegoldó képesség
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:
• Kozmetikai, háztartás-vegyipari, élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100 %-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, akkor a pozíció megjelölésével jelentkezz MOST fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva.

Egyéb adatok: Vegyésztechnikus/Vegyipari szakmunkás

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Vegyésztechnikus/Vegyipari szakmunkás