Mutassa meg ismerőseinek:

Villamos karbantartó

Referenciaszám: A232008

A Villamos karbantartó álláshirdetés részletei:

A Hartmann formázott papírrost alapú csomagolóanyagot fejleszt, állít elő és ad el. Egyike a három legnagyobb formázott papírrost alapú csomagolóanyagot gyártó vállalatnak, továbbá élen jár az e technológiával készülő csomagolóanyagok előállításához szükséges gépek/berendezések fejlesztésében és gyártásában is. A Hartmann csoport erős piaci pozíciója a technológiai szakértelemnek és a csomagolóanyag-gyártás terén 1917 óta szerzett széleskörű tapasztalatnak tulajdonítható.
450 fős ácsi telephelyünk karbantartási részlegének támogatására új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• A termelés folyamat folyamatos üzemmeneti szabványok és előírások szerinti biztosítása
• A termékváltáshoz szükséges munkák elvégzése
• A termelő gépek, berendezések, automatikák, PLC-k folyamatos karbantartása és megelőző karbantartása
• Részvétel a beruházások kivitelezésében, újítási feladatok megoldásában
• Ellenőrzési munkák elvégzése, dokumentálása
• Szükséges alkatrészek igénylése
• Programozási munkák elvégzése
Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Minimum 3 év szakmai tapasztalat
• PLC-ismeretek (Allen Bradley, Siemens)
• Vezérléstechnikai ismeretek
• Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság
• Proaktív hozzáállás, önállóság
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Műszakos munkarend vállalása
Előny:
• Telepítésben, programozásban, beruházások kivitelezésében szerzett tapasztalat
• Servo hajtások, robotprogramozás terén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Fiatal, dinamikus csapat
• Versenyképes juttatási csomag
• Bejárási támogatás
• Stabil nemzetközi háttér
Munkavégzés helye: Ács

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a következő elérhetőségen lehet:
Hartmann Hungary Kft.
2941 Ács, Hartmann út 1.

Egyéb adatok: Villamos karbantartó

Az álláshirdető cég: Hartmann Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés