Mutassa meg ismerőseinek:

Szakács

Referenciaszám: A231997

A Szakács álláshirdetés részletei:

A kispesti Gulliver étterembe keresünk

szakács munkatársat.

A Gulliver étterem modern, ugyanakkor barátságos és vendégközpontú hely, nagyszerű étel- és ital kínálattal, Dallmayr kávé és teakülönlegességekkel. Kisgyermekes családok részére gyermeksarok került kialakításra, a friss levegőre vágyók pedig a kerthelyiségben is elfogyaszthatják ételüket.

Feladatok:
• étlapon szereplő ételek elkészítése
• ételek tálalása
• nyersanyagok előkészítése
• higiéniai szabályok betartása, betartatása
• saját munkaterület rendben tartása

Elvárások:
• szakirányú végzettség
• legalább 4-5 éves tapasztalat
• önálló munkavégzés
• ápoltság, jó megjelenés
• határozottság, terhelhetőség

Amit nyújtunk:
• hosszú távú, biztos munkalehetőség
• versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest, XIX. kerület, Üllői út (közel a 3-as metróhoz)

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzot kérünk. Köszönjük!

Egyéb adatok: Szakács

Az álláshirdető cég: Gulliver Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka