Mutassa meg ismerőseinek:

Taképszolg Kft. pénzügyi asszisztenst keres

Referenciaszám: A231716

A Taképszolg Kft. pénzügyi asszisztenst keres álláshirdetés részletei:

A TAKÉPSZOLG KFT. 1994 óta dinamikusan fejlődő társas vállalkozás, mely megrendelő partnereinek állandó minőséget biztosít az irodai- és ipari takarítás területén.

Főbb feladatok, munkák:

• Havi beszámolók, költségek vizsgálata, kontrolling
• Pénzforgalmak, banki utalások, banki hitelek, garanciás ügyek, monitoring, kapcsolattartás a bankokkal
• Pénzügyi tervezési - elemzői feladatok koordinálása, Cash-flow
• A cég bejövő számláinak; forint és deviza - alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, szerződéseknek, jogszabályoknak való megfeleltetése
• Igazolt számlák pénzügyi teljesítésének előkészítése, pénzügyi kontroll
• Folyamatos folyószámla egyeztetés, analitikus nyilvántartás naprakész aktualizálása
• Előlegek, pénzügyi visszatartások, továbbszámlázások kezelése, egyeztetése
• Kompenzálások, beszámítások, engedményezések kezelése
• Fizetési felszólítások, egyenlegközlők ellenőrzése, ügyintézése
• Könyvelés előkészítése, egyeztetések, jelentések, beszámolók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
• Számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete
• Önálló munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
• Rugalmasság, rendszerszemlélet
• több éves, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat pénzügyi-, számviteli ismeretekben való jártasság;
• MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (Word, Excel, Internet);
• vállalat irányítási rendszerek ismerete előnyt jelent (SERPA)

Amit nyújtani tudunk:

• Hosszú távú munkakapcsolat
• Versenyképes fizetés
• Családias légkör

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje el az alábbi email címre pénzügyi munkatárs hivatkozással.

Egyéb adatok: Taképszolg Kft. pénzügyi asszisztenst keres

Az álláshirdető cég: Taképszolg Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Taképszolg Kft. pénzügyi asszisztenst keres