Mutassa meg ismerőseinek:

Nemzetközi fuvarszervező

Referenciaszám: A231691

A Nemzetközi fuvarszervező álláshirdetés részletei:

A BHS Trans Kft. „Nemzetközi fuvarszervező” munkatársat keres Dunakeszin lévő telephelyére.

A munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatok:
• Nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása
• Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
• Saját fuvarfeladatok alvállalkoztatása
• Meglévő ügyfelek menedzselése, ügyfélkör bővítése
• Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
• Office kezelése, adminisztráció
• Kapcsolattartás a sofőrökkel
• Gépkocsivezetők felvételében aktív közreműködés
• Árajánlatok készítése
• Tenderek felkutatása, részvétel lebonyolítása
• Járművezetők elszámoltatása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Fuvarozással kapcsolatos végzettség előny
• Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban
• Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, önszervező képesség
• Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
• Ugyanazon munkakörben (fuvarszervezés) szerzett 3-5 év tapasztalat
• Vonatkozó szabályozások ismerete

Amit kínálunk:
• Kimagasló jövedelem
• Egyéni motivációs rendszer
• Továbbképzési lehetőség, kihelyezett tanfolyamon

Fényképes, szakmai önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Kérjük, a tárgyban feltétlenül tüntesse fel, hogy milyen pozícióra jelentkezik!

Egyéb adatok: Nemzetközi fuvarszervező

Az álláshirdető cég: BHS Trans Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Nemzetközi fuvarszervező