Mutassa meg ismerőseinek:

Asztalos / bútor összeszerelő - Németország

Referenciaszám: A231598

Az Asztalos / bútor összeszerelő - Németország álláshirdetés részletei:

a Green Job Kft. várótermek, pihenőhelyek bútorzatát gyártó és szerelő partnere számára munkatársakat keres „Asztalos / bútor összeszerelő” munkakörbe

Feladatok:
• Fóliázás
 anyagok, munkaeszközök előírások szerinti előkészítése; mennyiségi, minőségi ellenőrzése
 oldalfalak, plafon, fogas, pihenőkabinok laminálása préseléssel vagy ChrushedCore Technológiával
 építőelemek laminálása a Prepeg-szabások szerinti illesztése, ragasztása
 a készre préselt alkotóelemek vágása, formázása
 munkaeszközök tisztítása, ellenőrzése
• Szerelés
 alkotóelemek összeszerelése előírások alapján (forma és méret szerint)
 elemek illesztése, fúrása, összeragasztása, összecsavarozása
 kábelkötegek beépítése tervrajzok alapján
 szigetelés

Elvárások:
• nagyon jó kézügyesség, technikai előírások megértése
• építési tervrajzok olvasásában, megértésében való jártasság
• előny német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• munkaidő 35 óra/hét
• munkavégzés hétfőtől – péntekig kétműszakos munkarendben
• bérezés bruttó 11,61 EUR/óra
• túlórázási lehetőség

Munkavégzés helye: Németország, Ulm környéke

Egyéb adatok: Asztalos / bútor összeszerelő - Németország

Az álláshirdető cég: Green Job Kft.
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Asztalos / bútor összeszerelő - Németország