Mutassa meg ismerőseinek:

CNC marós és AWi hegesztő szakember

Referenciaszám: A231540

A CNC marós és AWi hegesztő szakember álláshirdetés részletei:

Sokrétű, különböző, egyedi és sorozatgyártások mart alkatrészeinek marási feladatainak megoldására keres munkatársat az alábbiak szerint:

Feladat:
- műszaki rajz alapján
- CNC gép önálló beállítása, programozása, kezelése
- gépek, berendezések szakszerű kezelése, karbantartása
- szükséges dokumentumok vezetése

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Műszaki rajzolvasási készség
- Alapvető és specifikus számítástechnikai ismeretek
- Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:
- Azonnali kezdés
- Rugalmasság, kreativitás, ötletesség
- Német nyelv tudás

Amit kínálunk:
- Versenyképes kereset
- Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
- Budapest, XXII. kerület

Egyéb adatok: CNC marós és AWi hegesztő szakember

Az álláshirdető cég: TT Rozsdamentes Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: CNC marós és AWi hegesztő szakember