Mutassa meg ismerőseinek:

Művezető

Referenciaszám: A231194

A Művezető álláshirdetés részletei:

Boschung EJT Kft.
Elektronikai és Járműipari Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések gyártásával foglalkozó cég
Művezetőt

keres Dévaványára.

Elvárások
• Felsőfokú jármű vagy gépészmérnöki végzetség. Több éves Mérnöki tapasztalat.
• Kommunikáció szintű nyelvtudás (német, angol)
• Termelés irányitásban szerzett vezetői tapasztalat, hasonló területen
• Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság.
• Eredményorientáltság.
• Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség valamint magabiztos fellépés és kommunikáció.
• MS Office felhasználó szintű ismerete
• LEAN Faktory ismeretek
• ERP ismeretek

Feladatok:
• A cég termékének szerelési tevékenységének irányítása gyártmány és műszaki dokumentációk alapján.
• 10-30 fős létszámú csoport teljes körű irányítása.
• Gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztésekben való résztvétel.
• Műszakbeosztások tervezése és gyártási ciklusok felügyelete.
• Felelősségvállalás a terület minőségi és mennyiségi mutatószámaiért.
• Munka-, Tűzvédelmi és Egészségvédelmi előírások betartatása
• Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal.

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés
Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környzetben
Megállapodás szerinti bér

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségekre várjuk:
5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.
Tel: +36 (66) 585-411, Fax: +36 (66) 585-401

Egyéb adatok: Művezető

Az álláshirdető cég: Boschung EJT Kft.
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés