Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi asszisztens

Referenciaszám: A231071

A Pénzügyi asszisztens álláshirdetés részletei:

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.
Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Budapesti központunkba keresünk új kollégát határozott időre (2 év), az alábbi pozícióra:

Feladataid lesznek:
- Bejövő számlák tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása
- Számlák, bankszámlakivonatok, pénztárbizonylatok előkontírozása
- Fizetési felszólítások/emlékeztetők küldése a vevők részére
- Vevői/szállítói szerződések nyilvántartása és iktatása
- Banki tranzakciók lebonyolítása, nyilvántartása
- Törzsadatok karbantartása
- Zárási folyamatokban való aktív részvétel
- Pályázatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások
- Havi adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák elkészítésében való aktív részvétel

A pozícióhoz tartozó elvárások:
- Minimum középfokú szakirányú végzettség
- Microsoft Excel magas szintű ismerete
- Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelentenek:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Középfokú, (elsősorban) írásban kommunikációképes angolnyelv-tudás

Nem átlagos kereskedelmi- vagy gyártó cég vagyunk, nem csak kutatás-fejlesztési alaptevékenységünk izgalmas, hanem pénzügyi osztályunk munkája is.
Vevőink több mint 90%-a külföldi, erőteljes exporttevékenységünk miatt nap mint nap egyedi gazdasági eseményekkel találkozhatsz, és betekintést nyerhetsz nemzetközi pénzügyi folyamatokba és értékes tapasztalatot szerezhetsz.

Egyéb adatok: Pénzügyi asszisztens

Az álláshirdető cég: 3DHISTECH Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció