Mutassa meg ismerőseinek:

kereskedelmi ügyintéző

Referenciaszám: A231012

A kereskedelmi ügyintéző álláshirdetés részletei:

A Duna-Mix Kft. azonnali munkakezdéssel keres új munkatársakat az alábbi pozíciókba:
Kereskedelmi ügyintéző

Feladatok:
Kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Beérkező megrendelések feldolgozása, árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése
Együttműködés a társosztályokkal

Elvárás
- Irodai kereskedelmi területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
- Önálló munkavégzés

Előny
- Nyomdai termékek, eljárások, szakkifejezések pontos ismerete
- Scroll nyomdai szoftver ismerete
- Libra3s számviteli program ismerete

Munkavégzés helye: Vác, Barabás M. u. 1.

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: kereskedelmi ügyintéző

Az álláshirdető cég: Duna-Mix Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: kereskedelmi ügyintéző