Mutassa meg ismerőseinek:

Pénztáros felvétel

Referenciaszám: A230827

A Pénztáros felvétel álláshirdetés részletei:

XXII.kerületben található élelmiszer áruházba keresünk azonnali belépéssel szakképzett ,gyakorlattal rendelkező

Pénztáros kollégákat

Főbb feladatok:
• Kasszázás és pénzkezelés
• Vásárlók kiszolgálása
• Ártáblák,címkék kihelyezése
• Árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján

Az állásokhoz tartozó elvárások:
• Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés
• Megbízhatóság
• Vásárló orientált beállítottság, rugalmasság
• Egészségügyi alkalmasság
• Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlati tapasztalat

• Amit kínálunk:
• Stabil háttér és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria

Ha szeretne velünk együtt dolgozni, jelentkezzen az alábbi e-mail címen vagy a 06-306835259

Egyéb adatok: Pénztáros felvétel

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem