Mutassa meg ismerőseinek:

 Építőanyag értékesítő

Referenciaszám: A230746

Az Építőanyag értékesítő álláshirdetés részletei:

Dinamikusan bővülő Raab Karcher építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

munkakörbe kollégát keres a gödöllői telephelyére.

Az értékesítéshez kapcsolódó fő feladatok:
szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
pénztárkezelés, számlázás
a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Elvárások:
építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
pénztárkezelési gyakorlat, megbízhatóság
jó kommunikációs készség, lendületes munkavégzés
MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:
targoncavezetői jogosítvány

Amit nyújtunk:
hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség, dolgozói rendezvények).

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Egyéb adatok: Építőanyag értékesítő

Az álláshirdető cég: Raab Karcher
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Kereskedelem