Mutassa meg ismerőseinek:

Gyakorlott szobalányokat felveszünk

Referenciaszám: A230668

A Gyakorlott szobalányokat felveszünk álláshirdetés részletei:

Megbízható szobalányok jelentkezését várjuk hosszútávú munkakapcsolatra, budapesti 4*-os szállodákba!

Szobalányi feladatok:

-a szálloda szobáinak előkészítése
-szobák takarítása
-bútorok tisztán tartása
-ágynemű, törölköző cseréje
-propagandaanyagok elhelyezése
-a szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztán tartása

Elvárások:
-megbízhatóság, precizitás
-jó terhelhetőség
-önálló munkavégzés
-ápolt megjelenés
-rugalmasság

Előnyök:
- Takarításban/szobalányi munkakörben szerzett több éves (!) szakmai tapasztalat

Amit adunk:

- Baráti környezet
- Étkezés ( Reggeli és meleg ebéd)
- Bejelentett munkahely ( 8 órás bejelentés)
- Versenyképes fizetés ( napi nettó 5.500 HUF)
- Szabadság kifizetés
- Ünnepi bérpótlék
- Munkaidő: 08.00-16:00
- Munkavégzés helye: Hotel Mercure Budapest Buda

Jelentkezését várjuk emailban, önéletrajzal!

Egyéb adatok: Gyakorlott szobalányokat felveszünk

Az álláshirdető cég: Hotels HR - Budapest
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Gyakorlott szobalányokat felveszünk