Mutassa meg ismerőseinek:

BACK-END FEJLESZTŐ

Referenciaszám: A230337

A BACK-END FEJLESZTŐ álláshirdetés részletei:

BACK-END FEJLESZTŐT KERESÜNK

Jelentkezz, ha az alábbiak jellemzőek rád:

- Kapott tervek és igények alapján önálló munkavégzés (webes és facebook alkalmazások).
- Igény esetén kisebb munkacsoport szakmai vezetése.
- Fejlesztési feladatokban való aktív részvétel
- Saját fejlesztési terület felelős menedzselése

Elvárások:
- Erős PHP(5)/MySQL ismeretek
- Objektum Orientált Programozás ismerete
- Natív JavaScript vagy JavaScript framework(ök) ismerete
- Kreativitás, talpraesettség, lendület
- Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
- Önállóság, megbízhatóság, csapatjátékos szellem

Előnyt jelent:
- (X)HTML 4/5 és CSS 2/3 ismeretek
- CakePHP ismeret
- Fejlesztési területen szerzet több éves szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
- Innovatív start-up munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés, fiatal csapat
- Izgalmas, szakmai kihívásokkal teli hétköznapok
- Fejlődési lehetőség, tér a kreativitásnak
- Közös alkotási lehetőség a szakma vezető szereplőivel
Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Egyéb adatok: BACK-END FEJLESZTŐ

Az álláshirdető cég: eClick
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés