Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségbiztosítási operátor

Referenciaszám: A230304

A Minőségbiztosítási operátor álláshirdetés részletei:

Német tulajdonú, minőségbiztosítási szolgáltatásokkal foglalkozó cég betanított munkatársakat keres Kecskemétre az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Min. általános iskolai végzettség
Jó látás és kézügyesség
Monotonitás tűrés
3 műszak vállalása, szükség szerint hétvégén is

Feladatok:
Késztermékek minőség-ellenőrzése
Alkatrészek válogatása
Hibás termékek elkülönítése
Alapanyagok szortírozása
Könnyű fizikai munka

Juttatások:
Alapfizetés + műszakpótlék
Jelenléti pótlék
Munkaruha és cipő
Munkába járás támogatása
Azonnali munkába állás lehetősége

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Munkaidő:
3 műszak, napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezési felületen keresztül.

Egyéb adatok: Minőségbiztosítási operátor

Az álláshirdető cég: Butsch Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Minőségbiztosítási operátor