Mutassa meg ismerőseinek:

Gépjármű értékesítő

Referenciaszám: A230241

A Gépjármű értékesítő álláshirdetés részletei:

Debreceni piacvezető, több gépjármű márkát értékesítő szalon keres munkatársat
Gépjármű értékesítő munkakörbe

Feladatok:
• Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
• Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
• Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
• A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
• Hitelkalkulációk készítése
• Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
• Maximális vevő-elégedettség és ügyfél élmény biztosítása magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:
• Értékesítésben szerzett tapasztalat
• Minimum érettségi bizonyítvány
• Jó kommunikációs készség, proaktivitás, szakértelem
• Ügyfél- és eredmény orientáltság
• Adminisztrációval kapcsolatos ügyintézési képesség
• Rugalmasság, teljesítmény igény, lendületesség, önállóság, megbízhatóság
• B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Hitel-, biztosításközvetítői képzettség
• Német / román nyelv ismerete
• Pályázati ügyintézéshez kapcsolódó tapasztalatok
• Flottaértékesítésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
• Bejelentett határozatlan idejű 8 órás munkaviszony
• Dinamikusan növekvő cég
• Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
• Rendszeres oktatások, tréningek, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:
• Békéscsaba

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével a megadott címre eljuttatni szíveskedjen.

Egyéb adatok: Gépjármű értékesítő

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Kereskedelem