Mutassa meg ismerőseinek:

Teniszedző, napközis tábor, Budapest

Referenciaszám: A230236

A Teniszedző, napközis tábor, Budapest álláshirdetés részletei:

A Funside Egyesületnél büszkék vagyunk rá, hogy már tizedik éve szervezünk táborokat, ahova ma már több tucat országból érkeznek gyerekek és fiatalok. Idén nyáron közel 20-féle balatoni táborunkkal az ország legszélesebb kínálatát tudjuk felmutatni, emellett indítunk napközis turnusokat budapesti helyszínünkön is.

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

•gyakorlott teniszedző vagy, gyermekek számára tartott csoportos foglalkozásokban tapasztalattal rendelkezel
•minimum erős középszintű angol nyelvtudással rendelkezel; nem a nyelvvizsga számít, hanem, hogy szükség esetén teniszórán angolul is tudjál instrukciókat adni
•csapatjátékos vagy és úgy érzed beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
•ha behívunk, fontos, hogy el tudj jönni megtartani egy próbatanítást budapesti központunkba
•szeretnél részt venni a Funside budapesti nemzetközi gyermektáborában

A teniszedző feladatai:

•részvétel a Funside Budapest napközis tenisztábor lebonyolításában napi 9 órában, ennek részeként:
•napi 4 x 60 perc teniszóra megtartása 5-12 éves gyermekek számára a , valamint az arra való teljes körű önálló felkészülés előre
•a többi időben játékok és versenyek animálása, a tábor lebonyolításában való aktív részvétel (ki- és bepakolás, étkezések, játékok stb.)

Munkavégzés ideje:

•június 20. és augusztus 26. között legalább 3 hét
•részvétel egynapos felkészítő tréningen

Jelentkezni kizárólag az online jelentkezési lap kitöltésével lehet, melyet megtalálsz a Funside Egyesület weboldalán az állások/csatlakozz hozzánk/tanári és animátori munkalehetőségek, valamint önkéntes pozíciók gyermektáborainkra kattintva válaszd ki a keresett pozíciót. (Emailben vagy személyesen nem fogadunk jelentkezéseket.)

Egyéb adatok: Teniszedző, napközis tábor, Budapest

Az álláshirdető cég: Funside Egyesület
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Oktatás / Tolmácsolás / Képzés

Jelentkezés az állásra: Teniszedző, napközis tábor, Budapest