Mutassa meg ismerőseinek:

Animátor, napközis tábor, Budapest

Referenciaszám: A230210

Az Animátor, napközis tábor, Budapest álláshirdetés részletei:

A Funside Egyesületnél büszkék vagyunk rá, hogy már tizedik éve szervezünk táborokat, ahova ma már több tucat országból érkeznek gyerekek és fiatalok. Idén nyáron közel 20-féle balatoni táborunkkal az ország legszélesebb kínálatát tudjuk felmutatni, emellett indítunk napközis turnusokat budapesti helyszínünkön is.

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

•legalább 2 évnyi tapasztalattal rendelkezel animátori vagy játékmesteri munkában, vagy események, gyermekprogramok lebonyolításában, és ezt demonstrálni is tudod
•sok játék van a tarsolyodban az 5-12 éves korosztály számára, amelyeket önállóan le is tudsz vezetni
•jól kommunikálsz, jól beszéled a gyerekek nyelvét és tudsz motiválni másokat
•talpraesett, önálló és megbízható vagy
•minimum erős középszintű angol nyelvtudással rendelkezel; nem a nyelvvizsga számít, hanem, hogy szükség esetén angolul is megértesd magad a gyerekekkel

Az animátor feladatai:

•részvétel a Funside Budapest napközis nyári tábor lebonyolításában napi 9 órában
•kézműves foglalkozások tartása
•az órákon kívüli időben játékok és versenyek önálló animálása, valamint a tábor lebonyolításában való aktív részvétel (ki- és bepakolás, étkezések, játékok stb.)

Munkavégzés ideje:

•június 20. és augusztus 26. között legalább 3 hét
•részvétel egynapos felkészítő tréningen

Jelentkezni kizárólag az online jelentkezési lap kitöltésével lehet, melyet megtalálsz a Funside Egyesület weboldalán az állások/csatlakozz hozzánk/tanári és animátori munkalehetőségek, valamint önkéntes pozíciók gyermektáborainkra kattintva válaszd ki a keresett pozíciót. (Emailben vagy személyesen nem fogadunk jelentkezéseket.)

Egyéb adatok: Animátor, napközis tábor, Budapest

Az álláshirdető cég: Funside Egyesület
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Oktatás / Tolmácsolás / Képzés

Jelentkezés az állásra: Animátor, napközis tábor, Budapest