Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítő

Referenciaszám: A230189

Az Értékesítő álláshirdetés részletei:

Értékesítőket keresünk budapesti és szentendrei Vodafone partnerüzleteinkbe

Feladatai:
- az ügyfelek kiszolgálása,
- termékek és távközlési szolgáltatások ajánlása, bemutatása, értékesítése,
- ügyfélszolgálati ügyintézés,
- panaszok, reklamációk kezelése,
- szervizes ügyintézés,
- adminisztráció

Az ideális jelölt:
- minimum középfokú végzettségű,
- szeret és képes sokat tanulni,
- értékesítői vénával és 1-2 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalattal rendelkezik,
- jó csapatjátékos,
- tud és mer angolul kommunikálni,
- barátságos, mosolygós és ügyfélcentrikus hozzáállású,
- türelmes, segítőkész, kiváló problémamegoldó,
- rendelkezik felhasználószintű számítógépes ismeretekkel

Munkavégzés helye: Budapest, Szentendre

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. Kérjük, hogy a tárgy mezőben tüntesse fel, a munkavégzés helye szerint: „Értékesítő Budapest” vagy „Értékesítő Szentendre

Egyéb adatok: Értékesítő

Az álláshirdető cég: Vodafone hivatalos partnere
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés