Mutassa meg ismerőseinek:

konyhai kisegítőt

Referenciaszám: A230174

A konyhai kisegítőt álláshirdetés részletei:

Országos érdekeltségű, dinamikusan fejlődő magyar közétkeztető cég budapesti egységeibe közétkeztetésben jártas, legalább 1-2 éves tapasztalattal rendelkező munkatársakat keres az alábbi munkakörben: konyhai kisegítő napi 4 órás (Tálalókonyhára) illetve napi 8 órás (4., 14., 16. kerületbe Nagyüzemi konyhára) munkaidőben

Amit kínálunk:
o stabil, hosszú távú munkahely
o fejlődési ill. karrier lehetőség
o jó munkakörülmények
o folyamatos szakmai támogatás
• bérezés: megállapodás szerint, felelősség, és teljesítmény –arányosan
• kezdés: azonnal

Fényképes önéletrajzokat, nettó fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Egyéb adatok: konyhai kisegítőt

Az álláshirdető cég: Hungast 14. Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka