Mutassa meg ismerőseinek:

Targoncás raktáros

Referenciaszám: A230135

A Targoncás raktáros álláshirdetés részletei:

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss, száraz áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres

Targoncás raktáros munkakörbe.

Az Ön feladata:
- áru átvétel
- áru betárolás
- targoncázás

Elvárások:
- legalább 2-3 éves targoncás tapasztalat, homlokvillás targoncán
- OKJ-s targoncás engedély
- hidegtűrés, jó fizikum (a raktárban a hűtött részen – 18 fok van)
- megbízhatóság, kikérhető erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye:
- Győr, Ipari Park (Hűtőház utca)

Amit kínálunk:
- munkaidő: állandó nappalos műszak, hétfőtől péntekig tartó munkaidő: 7:00-15:30-ig
- heti 40 órás, teljes munkaidős bejelentés, határozatlan idejű munkaviszony
- munkabér: bruttó 1260 Ft/óra
- stabil, hosszú távú munkahely, biztos háttér

Jelentkezéseket rövid önéletrajz kíséretében az alábbi e-mail címen várjuk. További információ: +36-70-370-7095

Egyéb adatok: Targoncás raktáros

Az álláshirdető cég: Matusz-Vad Zrt.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka