Mutassa meg ismerőseinek:

Nyomdász-gépmester

Referenciaszám: A229900

A Nyomdász-gépmester álláshirdetés részletei:

Nyírségben található multinacionális könnyűfém csomagoló eszközök gyártásával foglalkozó cég, hosszú távra keres, kiemelt fizetéssel (nettó 250.000-350.000 Ft + juttatások) munkatársakat a következő munkakörbe:

Fő feladatok:
• Nyomdai termékek előíállítására való előkészítése
• Adott területen található gépek és berendezések hatékony üzemeltetése
• Speciális, egyedi nyomdai területen történő munkavégzés
• Termelési programok teljesítése a vevői igények maximális figyelembe vételével
• Minőségi előírásoknak megfelelő termék gyártása
Elvárások
• Nyomda gépmesteri végzettség
• Nagy szakmai gyakorlat többszínes nyomtatásban
• Minőségi követelmények betartása ISO elveknek megfelelően
• Nagyfokú pontosság, minőségi munkavégzés
• Számítástechnikai alapismeretek

Amit érdemes tudni:
• folyamatos munkavégzés, hétvégén és éjszaka is
• 2 nap 12 óra nappal, 2 nap 12 óra éjszaka után 4 nap pihenő

Amit kínálunk
• nettó 250.000- 350.000 Ft fizetés
• teljesítmény prémium
• 5000 Ft értékű cafetéria
• munkaruha, melyet a cég tisztíttat
• üzemanyag térítés (távol élőknek is heti egyszeri alkalommal)
• lakás, albérlet biztosítása rezsivel együtt

Fényképes szakmai önéletrajzokat a megadott címre kérjük

Egyéb adatok: Nyomdász-gépmester

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka