Mutassa meg ismerőseinek:

Villanyszerelő – karbantartó

Referenciaszám: A229558

A Villanyszerelő – karbantartó álláshirdetés részletei:

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészség megőrzés és higiéniai szer gyártásában. Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az öt kontinens 60 országában jelen lévő kereskedelmi központokon keresztül 180 országban végzünk értékesítési tevékenységet, közel 28 000 munkavállalóval.
A magyarországi irodánkat 1991-ben nyitottuk Budapesten. Tatabányai egységünk 1996-tól működik, mely mára közel 900 főt foglalkoztat.
Jelenleg a tatabányai gyárunkba az alábbi pozícióba várunk munkatársat:

(szakos)

Főbb feladatok:

• Termelési eszközök villamos-, és mechanikai állapotának megfelelő szinten tartása, módosítása
• Az ágazati szabványok előírásainak betartása
• Termelőgépek és kiszolgáló berendezések villamos és mechanikai karbantartási feladatainak ellátása, hibaelhárítás, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása és a berendezések fejlesztése
• Karbantartási terv készítésének segítése és folyamatos nyomon követése, megelőző karbantartó intézkedések végrehajtása
• Karbantartási tervben szereplő feladatok elvégzése, karbantartási dokumentációk vezetése
• Mérnökség műszaki támogatása

Elvárások:

• Villamos végzettség, tapasztalat feltétel
• Alapszintű számítógépes ismeretek
• Pneumatikus gyakorlati ismeretek
• 12 órás munkarend vállalása
• Terhelhetőség és alkalmazkodó készség
• Önálló és felelősségteljes munkavégzés
• Jó problémamegoldó készség
• Nagyfokú rugalmasság
• Angol nyelv ismerete előny

Amit biztosítunk:
• Versenyképes fizetés
• Cafeteria
• Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
• Céges busz a környező településekről
• Munkaruha

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.
Tel: +36 34 513 770

Egyéb adatok: Villanyszerelő – karbantartó

Az álláshirdető cég: Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Villanyszerelő – karbantartó