Mutassa meg ismerőseinek:

Autószerelő

Autószerelő

Referenciaszám: A229399

Az Autószerelő álláshirdetés részletei:

Békés megyei Volkswagen, Seat, Skoda, Suzuki márkaszervize önállóan dolgozni tudó, magas szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres.
Autószerelő munkakörbe
Feladatok

• a gépjárművek szerkezeti egységeinek (motor, erőátviteli berendezések, futómű, fékberendezések, kormányberendezés) szerelése, javítása és karbantartása;
• a gépjármű időszakos szervizelése;
• Autódiagnosztika

Elvárások
• Szakirányú végzetség
• B kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány
• Számítástechnikai ismeretek
• önálló munkavégzés, precizitás
• terhelhetőség
• jó kommunikációs készség
Mit kínálunk
• Bejelentett 8 órás munkaviszony
• Dinamikusan növekvő cég
• Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
• Rendszeres oktatások, tréningek, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Békéscsaba

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Egyéb adatok: Autószerelő

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka