Mutassa meg ismerőseinek:

CNC Gépbeállító Technológus

Referenciaszám: A229351

A CNC Gépbeállító Technológus álláshirdetés részletei:

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok
- 3-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák beállítása
- CNC megmunkáló programok (Fanuc) értelmezése
- Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése
- Műszaki rajzok értelmezése
- Szerszámok cseréje.
- Átállások, beállítások végrehajtása
- Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Követelmények
- Minimum 3-4 éves CNC szakmai tapasztalat
- Gépi forgácsoló szakmai végzettség
- OKJ-s CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség
- Számítógépes ismeret
- Összetett műszaki rajzok ismerete
- Többműszakos munkarend vállalása
- Önálló munkavégzés
- Precizitás, pontosság
- Minőségtudatosság

Amit kínálunk
- Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
- Biztos háttérrel rendelkező munkahely
- Magasan képzett szakmai csapat
- Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
- Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumát az alábbi címre a pozíció megnevezésével:
Hanon Systems Hungary Kft.
Személyzeti Osztály
Répásy Szilvia
8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.
E-mailen

Egyéb adatok: CNC Gépbeállító Technológus

Az álláshirdető cég: Hanon Systems Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: CNC Gépbeállító Technológus