Mutassa meg ismerőseinek:

Elektromos karbantartó

Referenciaszám: A229348

Az Elektromos karbantartó álláshirdetés részletei:

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok
3-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós CNC esztergák, valamint különböző egyedi CNC, vagy PLC vezérlésű gépek, ipari robotok javítása, beállítása, megelőző karbantartása
Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában

Követelmények
Minimum 3 éves CNC megmunkáló központok és/vagy esztergák karbantartásában szerzett tapasztalat
PLC vezérlésű gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
Elektromos rajzok magas szintű ismerete
Erősáramú berendezés szerelői végzettség
PC és MS Office alapismeretek
Többműszakos munkarend vállalása
Önálló munkavégzés
Precizitás, pontosság
Minőségtudatosság

Előnyök
Pneumatikus és hidraulikus rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat
CAD program ismerete (AutoCAD, Inventor)
Allen Bradley PLC ismeret
FANUC CNC vezérlő ismeret
FANUC és KUKA robot ismeret
Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Magasan képzett szakmai csapat
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
Különféle – a kompresszor gyártásra kifejlesztett - technológiák megismerése: menetformázás, köszörülés, polírozás, indukciós edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumokat az alábbi címre:
Répásy Szilvia
Felvételi specialista
Cím: 8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Egyéb adatok: Elektromos karbantartó

Az álláshirdető cég: Hanon Systems Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Elektromos karbantartó