Képviseleti vezető - Angol nyelvtudással ( Baranya megye- Pécs)

Referenciaszám: A229254

A Képviseleti vezető - Angol nyelvtudással ( Baranya megye- Pécs) álláshirdetés részletei:

Feladatok

A Bor-plastika Kft. egyre bővülő forgalmával a magyar piacon irodát nyit Baranya-megyében (Pécsen) a könyebb piacfelkutatás érdekében és a meglévő partnerek praktikusabb kapcsolatfentartására. Az iroda vezetésre alkalmazottat keresünk fél vagy telyes munkaidőre a következő feladatok elvégzésére:

A meglévő és leendő partnerek látogatása
Új ügyfélszerzés
Rendelések felvétele
Tájékoztatás a termékekről, újdonságokról
Ügyfélkapcsolat tartás
Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése

Elvárások

Minimum középfokú végzettség (Tecnikus előny)
Direkt értékesítésben szerzett gyakorlat (ideális esetben piacfelkutatásban, irodavezetésben, mélyépítésben)
Folyékony magabiztos angol ( ideális esetben még a horvát nyelvismeret )
Műszaki érdeklődés
Kereskedelmi affinitás
Meggyőző tárgyalási és kommunikációs képesség
Önállóság, jó szervező készség
B kategóriás jogosítvány, saját kocsi használata
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, )

A munkahelyre jelentkezéshez sükséges dokumentáció:

Fényképes önéletrajz
Bérezés: megbeszélés szerint

Egyéb adatok: Képviseleti vezető - Angol nyelvtudással ( Baranya megye- Pécs)

Az álláshirdető cég: Bor-plastika
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Képviseleti vezető - Angol nyelvtudással ( Baranya megye- Pécs)