Mutassa meg ismerőseinek:

Gépbeállító műszerész

Referenciaszám: A229197

A Gépbeállító műszerész álláshirdetés részletei:

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat
dabasi telephelyére a telephelyi fejlesztésekhez kapcsolódóan
az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Egészséges és megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését egyaránt várjuk!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

- A folyamatos termelési feladatok elvégzésének műszaki támogatásának megvalósításával papíripari/nyomdaipari késztermékek előállítása során használt nyomdaipari gépek/berendezések (pl.: vágógép, összehordó gép, köteg lyukasztógép, spirálozó gép stb.) mindenkori termelési feladatokhoz és ütemezésekhez illeszkedő gépbeállítási feladatainak szakszerű elvégzése,
- tervezett és eseti karbantartási feladatainak elvégzése.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Mechanikai műszerész szakmunkás végzettség (vagy finommechanikai műszerész, esetleg egyéb mechanikai ágazaton belüli releváns, gépszerelői/gépész végzettség).
- megfelelő fizikai állóképesség, dabasi munkavégzés vállalása.
- A nyomdaipari gépek/berendezések beállításában/karbantartásában és szerelésében szerzett munkatapasztalatokat kifejezett előnyként értékeljük.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

- Hosszútávú munkalehetőség,
- stabil vállalati háttér.
- Bérezés megegyezés szerint.
- Lakhatási támogatás megoldható.

Munkavégzés helye: 2373 Dabas, Vasút út 105.

Egyéb adatok: Gépbeállító műszerész

Az álláshirdető cég: Főkefe Közhasznú Nonprofit Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka